Recenze

Díky za rychlost a profesionalitu

Když jsme zjistili,že nám urezla trubka hlavního přívodu vody do domu, děsili jsme se představy zbíječek, hromady suti a kontejneru. Ve čtvrtek jsem získala telefon na pana Gabčena a on přijel hned v pondělí . Nejenže jsme vrtání v domě téměř neslyšeli, ale místo hromady suti a plného kontejneru jsme měli malé válečky ze zdi domu. Ještě jednou moc děkujeme.

Komplikované otvory v železobetonovém stropě

Na základě doporučení firmy dodávající vzduchotechniku jsem oslovil pana Gabčana. Jeho rychlá reakce, kvalitně odvedená práce včetně pefektního úklidu a rozumná cena z něj dělají opravdového profesionála, kterého se vší odpovědností doporučuji každému, kdo potřebuje jádrové vrtání do jakého koli stavebního materiálu.

profík

V květnu jsem si nechal dělat klimu. Bylo potřeba udělat díru do velmi tvrdé zdi. Normální vrtačka nestačila. Pánové od firmy GETON mi dali číslo na p. Jakuba Gabčana. Byl pátek, venku asi 33st. C kolem poledne. Zavolal jsem mu a požádal jestli by hned nemohl přijet, protože pánové dělali do 16h. Pan Gabčan ihned zareagoval, kvůli mě si přeházel práci a asi do 45min. přijel. Byl velmi ochotný, slušný a žádný binec po něm nebyl, prostě profesionál. Takových bychom potřebovali víc. Vřele doporučuji.

Profesionalita a lidský přístup

Vrtání do panelu je noční můrou všech, kdo rekonstruují byt (a všech sousedů). Příprava pro klimatizaci (pan Jakub) však proběhla v klidu, bez škod v bytě. Perfektní čistá práce! Díky!

poděkování

Dobrý den, přestavuji domek svépomocí a jak už to tak bývá občas se v tom shonu zapomene na díru, pardon na otvor. dostal jsem kontakt od známého na ,,vrtaře". Po telefonu příjemný človíček ale když dorazil, tak zarostlý hromotluk jako Banderovec. Juknul na věc a šel vrtat, je fakt, že jsem rychle změnil názor. Ten bubák ví o čem je řeč a umí vzít za práci. Nejen , že vyvrtal co měl ale ještě po sobě uklidil a na to, že vrtal kombinaci beton-železo-žula a pískovec tak výstup na druhé straně nebyl okousaný. Je to machr a děkuji, že pořád platí: zlaté České ruce

Klimatizace v bytě.

Poptával jsem více firem na zprůchodnění 3 prostupů pro klimatizační jednotky. Jediná tato firma odpověděla. Práci odvedly naprosto perfektně a čistě, čímž mi ušetřily spoustu starostí s malováním a i nějakou tu korunu. Perfektní komunikace s chlapama, mohu vřele doporučit.

jadrove vrtani

Super volal jsem v patek ze potrebuji diri a v sobotu kluci nabehli a odvrtali vse co jsem je zadal.Super komunikace a slusna cena nic predrazeneho.

Jádrové Vrtání

Tato firma ihned reagovala na můj telefonát, vrtaní proběhlo během dvou dnů. Perfektní komunikace a krásná čistá práce. Jen tak dál.

Přidat nový příspěvek